KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13115690
nr 1311 5690
Halvar Halvorsen, Stilleben, Signerad. Olja på duk, 47x69 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 mars 2020
kl 18:26:32
300 kr
400 kr
450 kr
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr